Dag
Auerzäit
Wien?
Méindeg
19h30-22h00
Loisirs
Dënschdeg
20h00-22h00 Loisirs
Mëttwoch
17h00-22h00 Loisirs
Donneschdeg
20h30-22h00 Loisirs
Freideg
20h00-22h00
Loisirs
Weekends
Wann den Dëschtennis keen Championat spillt

 

Infoe betreffend "Loisirspiller" :

Sportshal ass fir jiddereen zougänglech. Während den Schoulvakanzen ass Sportshal meeschtens zougespaart. Wann Dir eng Memberskaart bezuelt hutt, dann brauch Dir just am viraus engem Member vum Club Bescheed ze soen deen och een Schlëssel huet fir Iech kenne opzespären.

Responsablen vun den Loisir Spiller déi och e Schlëssel hunn:

Numm, Virnumm
Tél
Wunnsëtz
Lopes Paulo
621 215 385
Wolz

 

Ween traineiert wéini ?

Einfach op een Datum klicken fir sech kenne anzeschreiwen oder fir nozekucken wien sech schon ugemellt huet


Mon May 27, 2024 (0)
Tue May 28, 2024 (0)
Wed May 29, 2024 (0)
Thu May 30, 2024 (0)
Fri May 31, 2024 (0)
Sat June 1, 2024 (0)
Sun June 2, 2024 (0)

Mon June 3, 2024 (0)
Tue June 4, 2024 (0)
Wed June 5, 2024 (0)
Thu June 6, 2024 (0)
Fri June 7, 2024 (0)
Sat June 8, 2024 (0)
Sun June 9, 2024 (0)

Mon June 10, 2024 (0)
Tue June 11, 2024 (0)