Dag
Auerzäit
Wien?
Méindeg
20h00-22h00
Loisirs
Dënschdeg
20h00-22h00 Loisirs
Mëttwoch
17h00-22h00 Loisirs
Donneschdeg
20h00-22h00 Loisirs

 

Infoe betreffend "Loisirspiller" :

Sportshal ass fir jiddereen zougänglech. Während den Schoulvakanzen ass Sportshal meeschtens zougespaart. Wann Dir eng Memberskaart bezuelt hutt, dann brauch Dir just am viraus engem Member vum Club Bescheed ze soen deen och een Schlëssel huet fir Iech kenne opzespären.

Responsablen vun den Loisir Spiller déi och e Schlëssel hunn:

Numm, Virnumm
Tél
Wunnsëtz
Lopes Paulo
621 215 385
Wolz

 

Ween traineiert wéini ?

Einfach op een Datum klicken fir sech kenne anzeschreiwen oder fir nozekucken wien sech schon ugemellt huet


Mon September 28, 2020 (0)
Tue September 29, 2020 (0)
Wed September 30, 2020 (0)
Thu October 1, 2020 (0)
Fri October 2, 2020 (0)
Sat October 3, 2020 (0)
Sun October 4, 2020 (0)

Mon October 5, 2020 (0)
Tue October 6, 2020 (0)
Wed October 7, 2020 (0)
Thu October 8, 2020 (0)
Fri October 9, 2020 (0)
Sat October 10, 2020 (0)
Sun October 11, 2020 (0)

Mon October 12, 2020 (0)
Tue October 13, 2020 (0)